«Ріус» – один із найкращих готелів у Львові

07.09.2017
«Ріус» – один із найкращих готелів у Львові
Львів – одне з наймальовничіших міст України, яке щорічно відвідує велика кількість туристів. У Львові ви зможете незабутньо провести час у колі рідних, друзів, другої половинки та отримати багато приємних спогадів. Для гарного відпочинку у такому місті потрібно знайти комфортабельний готель, який би мав зручне розташування, хороші умови проживання та доступні ціни. Усім цим критеріям відповідає готель «Ріус». Своїм гостям він пропонує комфортабельні умови проживання, зручне розташування у самому центрі культурної столиці України та демократичну цінову політику.
Переваги та особливості готелю «Ріус»

Львів – це місто, яке готове до прийому великої кількості туристів у будь-який сезон. Саме тому у Львові є велика кількість готелів та хостелів різного класу, які, найчастіше, пропонують своїм клієнтам належні умови для відпочинку, або ж доступну цінову політику. Готель «Ріус» поєднує ці два критерії та пропонує своїм гостям найкращі умови для відпочинку.

Однією з головних переваг готелю «Ріус» можна назвати його розташування. Готель знаходиться у самому серці мальовничого Львову, у культурному оточенні міста. «Ріус» знаходиться у затишній центральній частині древнього Львову, поряд з перлиною архітектури – Національним оперним театром та межує з львівським академічним театром імені Леся Курбаса. Ви не будете витрачати свій дорогоцінний час на те, щоб дібратися до центра міста, вам достатньо тільки вийти з приміщення готелю та поринути в незабутню атмосферу старого міста з його унікальними архітектурними творіннями.

Великою перевагою можна назвати зовнішній вигляд та комфортабельні умови проживання у готелі. «Ріус» є частиною сучасного багатофункціонального офісного комплексу класу А, який складається з офісного центру, готелю та торгової галереї з рестораном. Готель пропонує своїм відвідувачам 52 комфортабельних номери, з яких 2 одномісних, 34 двомісних, 9 комфортів, 5 напівлюксів та 2 сімейних номери. Кожен із них пропонує гостям належні умови для відпочинку: просторі кімнати, комфортабельні меблі, прекрасний вигляд з вікон на архітектурні шедеври старого Львову, сучасний дизайн, затишок та комфорт. Окрім номерів для відпочинку, готель пропонує свої гостям скористатися додатковими приміщеннями: конференц-залом на 70 учасників, фітнес-кімнатою, бізнес-куточком з бібліотекою, просторим підземним паркінгом, стоянкою для велосипедів.

Як бачите, готель пропонує своїм гостям найкращі умови для відпочинку в одному з найкрасивіших та найцікавіших міст України. Готель «Ріус» – це використання передових технологій та сервісу високого рівня, просторість та вишуканий дизайн номерів різного типу (одномісний, двомісний, комфорт, напівлюкс, сімейний), демократичні ціни та зручне розташування.

Якщо ви бажаєте замовити комфортабельний номер у готелі «Ріус», ви зможете швидко зробите це, звернувшись до адміністраторів готелю по наступним контактним даним: тел. + 380 32 235 06 60, тел. +380 97 970 02 20; факс: +380 32 235 06 61.

Більш детально на rius-hotel.lviv.ua